Archives

CATANIA GROUP s.r.o.

CATANIA GROUP s.r.o.27.04.2014

- By: Vilém Hodulák

Vzdělávací a poradenská společnost v oblasti veřejné správy, pohledávek a procesního řízení.

Na trhu působí od roku 1995 a v současné době realizuje aktivity v poradenství, v oblasti vzdělávání, řízení procesů a ekonomiky nebo například školení, pořádání vzdělávacích a jiných akcí.

Read more

TECOBU s.r.o.

TECOBU s.r.o.02.03.2014

- By: Vilém Hodulák

TECOBU je dynamická společnost s českým kapitálem. Její zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti telekomunikací, ICT a poradenství nejen z místního trhu, ale také ze zahraničí (převážně z Evropy, Afriky a Asie). Při svých činnostech využívají těchto znalostí a zkušeností v plné míře, přináší na trh nové inovativní produkty s novými službami a nebojí se prosadit svůj vlastní názor a jít za svým cílem.

Jak je zřejmé z použití barev v našem firemním logu, společnost prosazuje a nabízí především české výrobky nejvyšší kvality. Tím také podporujeme české a slovenské firmy a pomáháme jim v exportu.

Mezi další činnosti naší společnosti patří Zelená Energie, do které investujeme mnoho zdrojů i úsilí.

Business nás baví!

Read more

RD poradenství s.r.o.02.03.2014

- By: Vilém Hodulák

Společnost RD poradenství s.r.o. zajišťuje outsourcing doplňkových služeb pro podnikatelské subjekty a organizace veřejné správy (vedení účetnictví, správa personální a mzdové agendy, řízení projektů, tvorba prezentací, komunikační a marketingové poradenství, tvorba a úpravy textů, redakční a vydavatelské služby, zpracování a výroba firemních časopisů, tvorba obsahu “na klíč”, realizace e-learningových projektů, dotační poradenství, informační servis, správa obsahu).

Read more