top of page

Pomáháme najít odpovídající uplatnění na trhu práce

Meet2Grow

Celoživotní vzdělávání

Díky celoživotnímu vzdělávání si účastníci doplňují, prohlubují, obnovují nebo rozšiřují profesní (potřebné pro výkon povolání) a zájmové vědomosti, dovedností a kvalifikaci a významným způsobem tak posilují nejen svou pozici na trhu práce, ale samozřejmě také znalostní potenciál svého zaměstnavatele. Sdružení Meet 2 Grow ve spolupráci s partnerskými školami poskytuje kompletní servis zaměřený na přípravu a realizaci vzdělávacích aktivit optimalizovaných pro potřeby konkrétní organizace.

Flexibilní formy práce

Zatímco v západní Evropě jsou flexibilní pracovní poměry běžnou součástí nabídky na trhu práce, v České republice je jejich využívání stále tak říkajíc v plenkách. Vzhledem k tomu, že právě tyto formy zaměstnání mohou významně pomoci specifickým skupinám obyvatel, pro které je obtížné v tradičních podmínkách najít uplatnění (například matky s malými dětmi, starší pracovníci nebo zdravotně postižení), snažíme se vytvářet podmínky pro jejich uplatnění, a to vč. školení manažerů i pracovníků, poradenství a outsourcingu.

Konzultant v práci

Profesní poradenství

Specializujeme se na odborné zjišťování silných

a slabých osobnostních stránek jako podklad pro rozhodování uchazeče o optimálním pracovním uplatnění. Propojujeme akademickou a podnikatelskou sféru. Napomáháme zavádění

a využívání flexibilních forem práce. Podporujeme podnikání, inovace a zvyšování konkurenceschopnosti.

muži v práci

Stáže

Na základě pohovoru a vašich zájmů vám zajistíme pracovní stáž s možností získání zaměstnání. Stáž je ideální možnost, jak získat tolik potřebné praktické pracovní zkušenosti zejména pro studenty, absolventy, ale i pro rodiče po rodičovské dovolené a další uchazeče o zaměstnání.

Mediální služby

Pomáháme komunikovat s cílovými skupinami, které známe nejlépe – se studenty, akademickými a odbornými pracovníky škol, manažery škol a také jejich zřizovateli a provozovateli. Služba Meet 2 Grow Media Services využívá znalosti, zkušenosti a také kontakty sdružení Meet 2 Grow.

Online řešení a služby

Neziskovému sektoru nabízíme komplexní servis při realizaci online prezentace a komunikace. Ve spolupráci s partnerskými firmami, školami a studenty zajistíme potřebný servis a poradenství, případně pomůžeme při navrhování online strategie i její realizaci.

Kancelářské prostředí

Měkké a manažerské dovednosti

V rámci celoživotního vzdělávání realizuje sdružení Meet 2 Grow vzdělávací aktivity měkkých a manažerských dovedností. Účastnící  si tak významným způsobem posilují nejen svou pozici na trhu práce, ale samozřejmě také znalostní potenciál pro svého zaměstnavatele. Sdružení Meet 2 Grow poskytuje kompletní servis zaměřený na přípravu 

a realizaci vzdělávacích aktivit optimalizovaných pro potřeby konkrétní organizace.

Psaní na počítači

Tvorba a úprava textů

Využijte znalosti a zkušenosti spolupracovníků Meet 2 Grow v oblasti tvorby textů, tzv. copywritingu. Neziskové sféře nabízíme podporu a pomoc při přípravě komunikační strategie, tvorbě a úpravách textů a dalších aktivitách nezbytných k zajištění dokonalé komunikace vašich projektů nebo služeb.

Průzkumy názorů

Realizujeme vlastní i zakázkové průzkumy názorů zaměřené na studenty (vysokých, vyšších odborných a středních škol), pedagogické a odborné pracovníky škol a také manažery, potažmo zástupce provozovatelů škol. Ve spolupráci se školami a vzdělávacími institucemi také zpracováváme podklady pro rozhodovací procesy či argumentaci.

Послуги усного перекладу

Ми надаємо широкий спектр послуг професійного усного перекладу, від прямого усного перекладу до забезпечення письмового листування чеською мовою. Наш перекладач супроводить вас до лікаря, надасть допомогу під час переговорів у банку чи у закладі медичного страхування та в органах влади. Наші репетитори ведуть розмовні клуби, щоб отримати знання мови та знайти нових друзів.

Не забуваємо і про глухих, адже українська жестова мова відрізняється від чеської. Ми організовуємо адаптивні курси чеської жестової мови.

Matka a syn
Pacient a zdravotní sestra

Стажування

На підставі співбесіди та ваших інтересів ми забезпечимо вас стажуванням з можливістю працевлаштування. Стажування – ідеальна можливість отримати вкрай необхідний практичний досвід роботи.

Допомога з проживанням

Ми допоможемо вам зорієнтуватися на ринку нерухомості в Чехії. Ми надамо максимальну підтримку в пошуку належного житла, супроводимо вас під час екскурсії по новій квартирі/будинку, надамо послуги перекладу та допоможемо з необхідними адміністративними послугами.

Підтримка психотерапевта

Ми пропонуємо підтримку та керівництво досвідченого терапевта як для вас, так і для ваших дітей, щоб подолати важкі починання та впоратися з важким досвідом.

po škole

Для дітей

Ми допомагаємо з пошуком початкової школи та відповідної середньої школи (відповідно до інтересів і потреб вашої дитини), а також з необхідними адміністративними послугами. Наші репетитори з досвідом роботи з дітьми пропонують репетиторство з чеської мови та інших предметів. Ми допомагаємо інтегруватися в групу однолітків.

bottom of page