top of page

MAM Prostor s.r.o.

Na konci dubna otevřelo své dveře nové společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet se svými kamarádkami. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti. Nové společenské centrum nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně.

V životě každé ženy nastanou situace, kdy si klade otázky typu: „Jak bych mohla mít více času pro sebe nebo na manžela? Dávám svému dítěti maximum? Zvládnu i během mateřské dovolené pracovat? Mám se po mateřské vrátit zpět do zaměstnání, nebo raději začít podnikat?“ Ženy z Prahy a okolí nyní mají jedinečnou příležitost využít služeb nového společenského centra MAM Prostor, které jim v naplnění jejich přání pomůže. Mezi služby, které mohou zájemkyně využít, patří např. krátkodobé hlídání dětí, možnost využití sdílené kanceláře, zasedací místnosti, zájmové kroužky pro děti i matky nebo vzdělávání se v různých oblastech prostřednictvím odborných seminářů.

Centrum se nachází v prostorách bývalé rodinné vily se zahradou.  Disponuje také mini kavárnou zařízenou v originálním retro stylu 70. let, kde se klientky mohou potkat např. se svojí kamarádkou nebo obchodním partnerem a nerušeně zde poklábosit nebo projednat potřebné záležitosti. Navíc s jistotou, že se o jejich ratolesti zatím postará tým profesionálních chův.

„Dispozice a služby MAM Prostoru jsme koncipovali tak, aby vyhovovaly všem ženám, které se svými dětmi nechtějí čas trávit pouze doma nebo při procházkách v parku, ale touží být aktivní a neustále na sobě pracovat,“ říká Kateřina Brychtová, zakladatelka společenského centra MAM Prostor, a dodává: „Kromě toho nabízíme celou řadu odborných seminářů a možnost využívání sdílené kanceláře. Matky tak u nás mohou v klidu pracovat, vzdělávat se a během té doby se my postaráme o jejich děti. Ale především náš Prostor není pouze místo! Je to Prostor o emocích, seberealizaci, rozvoji, přátelství, radosti, pohybu, inspiraci a zábavě.“

MAM Prostor najdete na adrese U Teplárny 3 v Praze 5. Přímo u centra bez problémů bezplatně zaparkujete nebo se sem můžete za pár minut dopravit autobusem ze stanice metra Anděl.

Více informací včetně rozpisu nejbližších seminářů a ceníku služeb najdete na webových stránkách www.mamprostor.cz, nebo v přiložené prezentaci.

bottom of page